Haziran 23 2024 05:40:43
menu_open.gif Ana Menü
menu_open.gif
Üye İstatistikleri
cem zeren 2 Hafta
Kababel...23 Hafta
Bay-Nos...23 Hafta
45454586 Hafta
mustafa...132 Hafta
Admin148 Hafta
Deniz S...161 Hafta
Alican175 Hafta
haydar ...180 Hafta
ORHAN A...196 Hafta


Bugün: 0
Dün: 0
Bu Hafta: 0
Bu ay: 0
Bu yıl: 0
Son Üyemiz : Mustafa Basal

bullet.gif Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1
bullet.gif Toplam Üye Sayısı: 660
menu_open.gif Galeriden Seçmeler
menu_open.gif Forum Başlıkları
En Yeni Forum Başlıkları
bullet.gif BİLİMİN GÜCÜ - İSMAİ...
bullet.gif Selam
bullet.gif TÜRKiYE NEREYE GiDiYOR?
bullet.gif BAKINIZ NE GÜZEL SÖY...
bullet.gif GÖNÜL BURCUMDUR
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
menu_open.gif En Son İncelemeler
İnceleme Bulunamadı
menu_open.gif
Köçek Kömü Köyü
menu_information.png Başlığı Görüntüle
Köçek Kömü Köyü Sitesi » Forum » Siyaset
BAKINIZ NE GÜZEL SÖYLEMiS
Kullanıcı Adı
Parola
Kayıt S.S.S. Üye Listesi Bugünkü Mesajlar Arama

Başlığı Yazdır

29-11-2013 07:09 ÖS BAKINIZ NE GÜZEL SÖYLEMiS
Kullanıcı Avatarı

Bay-Nostalji

Acemi Üye


Mesaj Sayısı: 13
Katılım Tarihi: 12.04.08
Konum: YOZGAT,ALMANYA
Yaş : 59

Uyarı seviyesi 0
Milliyeti olmayan Başbakan Tayyip Erdoğan!

20 Kasım 2013, 15:24
Milliyeti olmayan Başbakan Tayyip Erdoğan!Muazzez İlmiye Çığ
Bugün (9 Ekim 2013) Başbakan Tayyip Erdoğan Hazretleri yine büyük bir cevahir yumurtlamış. Sözde kendisi dindar. Bizim öğrendiğimiz dindarlık yalan söylemeyeceksin, kimseye iftira atmayacaksın. Ama bu Başbakanın ağzının kilidi yok, beyninde de tarih bilgisi! Aklına geleni ver yansın ediyor. Onu dinleyenler de onun kafasında veya öyle görünmek işlerine geliyor.

Ne demiş Başbakan?

Daha önce Ayyaş dediklerini kasdederek: Bunlar tarih boyunca ne yaptılar? Türk'üm, dediler, Türkiye'nin itibarını yerlerde sürüklediler. "Doğruyum" dediler. Türkiye'yi yolsuzluklara muhatap ettiler. "Çalışkanım" dediler, yıllarca yan gelip yattılar. Bal bal demekle ağız tatlanmaz. Mesele slogan atmak değil, mesele iş yapmak. Lafla peynir gemisi yürümez. Biz yapıyoruz, iş üretiyoruz.

Bir insan bu kadar yalan söyleyebilir! Hani senin, imanın? Bize öğretilen; dinde yalan söylemek, iftira atmak en büyük günahtı. Sizin din ayrı mı? Bu memleketin temelini atan, yıkılmış Osmanlı devletinin külleri üzerine bir Türkiye Cumhuriyeti kurup her tür okullarıyla , bu okullarda da yetişen dünya çapında bilim adamlarıyla, kısa zamanda yetiştirdiği dünyada ün kazanan sanatçılarıyla Türkleri, Türkiye Cumhuriyeti'ni dünyaya tanıttı, saydırdı, kralları ayağına getirtti. Ama bu arada büyük devletler onlara rakip olacağız diye bizden korkmaya başladılar. O yüzden sonunda seni buldular, bu koca ülkeyi yıksın diye. Yüzlerini kara çıkartmadın. Ne Osmanlı Devleti'nde, ne de Cumhuriyet devrinde o kadar sıkıntılara rağmen satılmayan vatan toprağını kilometre karelerle elin gavurlarına sattın. Cumhuriyet devrinde büyük sıkıntılar içinde bir kuruş borçlanmadan yapılan dünyaya örnek fabrikaları geniş arazilerinin çoğunu, gavur dediklerinize satıp yan gelip yediniz. Kendiniz bir fabrika açmadınız üretime bir şey katmadınız. Üstelik gavurlarla bir olup terörü bitireceğiz, diye ülkemizin güneydoğusunun içine okudunuz.

Beğenmediğiniz ayyaşlar

Demokratik paket diye insanlarımızı eskisi gibi Suudi Arabistan kıyafetine sokarak, kadın erkek ayrımı yaparak pis Müslümanlar zümresine sokuyorsunuz. Cumhuriyet ile şereflenen kadınlarımızın şerefini ayaklar altına alıyorsunuz. O acayip rahibe kıyafeti ile bile olsa, karılarınızı yanınıza alıp ülke ülke gezip gavur adamlarının ellerini sıktırmanız, bulunduğunuz mevkiye gelmeniz bile o beğenmediğiniz Ayyaşlar! sayesinde oldu. Hiç utanmadan, çekinmeden veryansın ettiklerini kendin yapıyorsun da nasıl yağ gibi üste çıkmaya çalışıyorsun hayret! Yüz yaşıma geldim, bugüne kadar senin gibi ağız dolusu yalan söyleyen, yurdumuzun en değerli varlıklarına çamur atmaktan utanmayan bir devlet(?) adamı görmedim. Eline aldığın 80 milyonluk uygar bir ülkeyi 10 yılda paçavraya çevirdin. Ekonomisini dışarıdan getirdiğin kaçak paralarla yürütmeye çalışıyorsun. Eğitim düzenini bozdun. İdare ettiğin halkın kimliğini bozmaya uğraşıyorsun. İdaresine aldığı devleti yücelteceği yerde onu yerin dibine batırmaya çalışan bir devlet adamını tarih şimdiye kadar yazmamıştır. Sayende ülkemizde hırsızlık, rüşvet, ahlaksızlık, yolsuzluk aldı yürüdü. Bir ülkede kötüleri, hırsızları, cinsel sapıkları koruyan bir Başbakan asla görülmemiştir.

Hukuk ayak altında

Çekinmeden bir de gençlere ahlak hocalığı yapmaya kalkıyorsun. Sen önce etrafındaki; imam nikahlı karılar alıp hem Allah'ı, hem ülkenin hukukunu ayaklar altına alarak zina yapan milletvekillerine ver ahlak dersini! Ülkemizi önce savaşa sokmaya kalktın olmadı, şimdi iç savaşa doğru götürüyorsun. Böyle bir şey olursa sonun Adnan Menderes'ten beter olur bilesin.

Muazzez İlmiye Çığ
ulusalkanal.com.trwww.ulusalkanal.com.tr/images/yazarlar/muazezilmiyecg.jpg
 
Atlanilacak Forum:
Forum powered by fusionBoard
menu_information.png Bu Başlığı Paylaş
URL:
BB Kodu:
HTML:
menu_information.png
Köçek Kömü Köyü